Do jakich zastosowań polecamy Farby w sztyfcie?

Do malowania szablonem z tworzywa lub samoprzylepnym jeśli chcesz uzyskać efekt cieniowania  jedno lub wielokolorowego.
Jeśli chcesz uzyskać efekt jednolicie zamalowanej płaszczyzny - skorzystaj z niepodciekających farb akrylowych o konsystencji pasty z naszej oferty lub ściennych farb pokojowych dostępnych w sklepach.
Kusi Cię możliwość własnoręcznego namalowania wzoru na ścianie, a obawiasz się, że pomimo naszych wskazówek nie poradzisz sobie z malowaniem zwykłą farbą pokojową? Jeśli tak - Farby w sztyfcie to rozwiązanie dla Ciebie. 

1. Farby w sztyfcie2. Rozprowadzone farby mają kremową konsystencję3. Farbę możesz mieszać na palecie albo bezpośrednio na malowanej powierzchnii4. Malowanie jest łatwe i sprawia dużo radości

Dlaczego Farby w sztyfcie?

Farby w sztyfcie  są prawdziwymi farbami w uformowanymi w kształt pałeczki.
Nie są to kredki świecowe, pastele olejne, ani miękkie pastele.
To idealne medium do malowania szablonowego z kilku powodów:

  • konsystencja sztyftu ułatwia nałożenie właściwej ilości farby jaka jest potrzebna, żeby całkowicie uniknąć podciekania pod szablon
  • szeroki wybór gotowych kolorów daje możliwość odwzorowania dowolnego odcienia istniejących barw. Jeśli nie chcesz kupować wielu kolorów- możesz także  mieszać podstawowe barwy w łatwy sposób, aby uzyskać poszczególne odcienie.
  • farby w sztyfcie są niekłopotliwe podczas transportu i przechowywania
  • możliwość otrzymania niepowtarzalnych efektów cieniowania

Wydajność
Jedna pałeczka farby doskonale wystarcza do odwzorowania każdego wzoru z naszej oferty (w dowolnym rozmiarze). Samowystarczalny charakter produktu oznacza mniej bałaganu przy malowaniu i zminimalizowanie kosztów. Nie musisz kupować całej puszki farby, z której zużyjesz tylko niewielką część.

Malowanie na papierze, matowych powierzchniach oraz tkaninach
Farby w sztyfcie mogą być użyte na zagruntowanym, lub niezagruntowanym płótnie, papierze, sklejce, tkaninach, ścianach i wielu innych podłożach. Rysunek może być usunięty częściowo lub całkowicie szmatką za pomocą rozpuszczalnika jeśli malujesz na powierzchniach niewsiąkliwych. Farby w sztyfcie do malowania szablonowego są dostępne w dużym wyborze kolorystycznym. Ich właściwości pozwalają także na przygotowywanie pożądanych odcieni na palecie za pomocą mieszania odpowiednich kolorów. Kolory możesz mieszać również bezpośrednio na powierzchni, na której są nakładane.

Bezpieczeństwo użytkowania
Farby w sztyfcie są nietoksyczne i bezpieczne jeśli są używane zgodnie z przeznaczeniem. Zalecane jest oczywiście zachowanie podstawowych środków ostrożności takich jak nie wdychanie rozpuszczalników i środków  do czyszczenia oraz unikanie bezpośredniego kontaktu z oczami i ustami. należy unikać także dłuższego bezpośredniego kontaktu ze skórą.

Rozcieńczanie i czyszczenie
Terpentyna i benzyna ekstrakcyjna są rozpuszczalnikami dla Farb w sztyfcie.
Z rąk zmyjesz farbę przy pomocy mydła i wody lub - jeśli wolisz - rozpuszczalnikiem.

Instrukcja malowania farbami w sztyfcie >>>

Strona :
  • 1
  • / 1
Strona :
  • 1
  • / 1