Waluta

Jak naklejać naklejki?

Instrukcja aplikacji naklejki

Naklejki są dedykowane: do dekoracji ścian, mebli oraz innych powierzchni z płyty meblowej, szkła, gipsu i ceramiki- gładkich lub o drobnej fakturze. Można naklejać je również na sprzęt AGD - np lodówki.

Matowe wykończenie i nieznaczna grubość folii sprawiają, że wzór po naklejeniu wygląda jakby został namalowany.

Naklejenie wzoru na ścianie polega na odklejeniu papieru podkładowego, przyłożeniu arkusza do ściany, dociśnięciu wzoru do podłoża przy pomocy miękkiej szmatki i oderwaniu przezroczystego arkusza folii transportowej z wierzchu. Na ścianie zostanie wzór. Otrzymujesz naklejkę wraz z prostą, drukowaną instrukcją naklejenia. Możesz także obejrzeć na zdjęciach poniżej jak krok po kroku jak nakleja się wzór.
Czynności nie są pracochłonne, choć przy dużych rozmiarach na pewno wymagają zangażowania 2 osób.

Naklejka składa się z trzech warstw: papieru, samoprzylepnej folii winylowej (właściwej naklejki) i przezroczystej folii transportowej.

Otrzymujesz od nas naklejkę w postaci rulonu.

     
     

 

 1. Połóż naklejkę na równej powierzchni wzorem do dołu.
   
   
 2. Odklej papier podkładowy prowadząc go w miarę możliwości równolegle do płaszczyzny na której leży. Jeśli na papierze zostają poszczególne elementy należy powtórnie docisnąć ten fragment i zaginając lekko papier - dociśnij element do folii transportowej.
       
       
       
 3. Zbliż arkusz folii podkładowej z motywem do ściany nie dotykając jej, żeby sprawdzić, czy jest ułożona w poziomie - jeśli tak - przyklej górne krawędzie, a następnie przez miękką szmatkę lub filc dociskaj wzór do ściany. Staraj się nie dociskać tej powierzchni folii transportowej pod którą nie ma wzoru.
     
     
 4. Odklej folię transportową zaczynając od krótszego końca i prowadząc ją równo i powoli równolegle do powierzchni. Jeśli któryś element zostanie na folii wróć kilka centymetrów dociskając wzór przez folię i ponownie odklej powoli samą folię.
       
       
       
       

Sposób konserwacji:  Czyszczenie na mokro naklejki na ścianie może spowodować zabrudzenie lub nawet uszkodzenie ściany. Naklejki naniesione na powierzchnie wodoodporne można myć wilgotną ściereczką z łagodnym detergentem.