Oferta współpracy

Chcesz zarabiać? Dołącz do nas!
Zapraszamy do współpracy sklepy oraz hurtownie z artykułami wykończeniowymi, farbami i in., projektantów i dekoratorów wnętrz kupujących szablony dla swoich klientów a także firmy remontowo-budowlane zajmujące się pracami wykończeniowymi oraz nowość - osoby prywatne, które mogą zarabiać w naszym Programie Partnerskim (patrz informacje poniżej).
Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjny system rabatowy. Dla naszych partnerów udostępniamy również materiały wspierające sprzedaż: katalogi, plakaty i ulotki.
Wszelkie zapytania dotyczące zasad współpracy należy przesyłać na adres e-mail: biuro@szabloneria.pl
Aktualna oferta prawie 1000 modnych wzorów szablonów i naklejek do dekoracji ścian, pogrupowanych tematycznie. Każdego tygodnia poszerzamy ofertę o kilka nowych motywów. Nasz katalog jest systematycznie aktualizowany. Został przygotowany w taki sposób, aby mogli go Państwo przedstawić swojemu klientowi jako własny. Nowe wersje katalogów są zawsze do nabycia w sklepie internetowym www.szabloneria.pl
Wykonujemy szablony i naklejki z motywami na zamówienie - według przesłanych plików wektorowych lub narysowanych przez naszych grafików według sugestii zamawiającego.