Waluta

Program Partnerski

Program Partnerski - PP

Jeśli chcesz zarabiać -  zapraszamy Cię do udziału w Programie Partnerskim.

Jest to program zarówno dla osób posiadających strony internetowe jak i dla tych, którzy mogą posługiwać się jedynie swoim kontem e-mail.

Dlaczego warto przystąpić do Programu  Partnerskiego ? 

 • Zyskasz dodatkowe źródło  łatwego dochodu. 
 • Korzystanie z programu nie wymaga  nakładu finansowego z Twojej strony. 
 • Baner na Twojej stronie lub link w mailu reklamuje  towary sprawdzone, niszowe i zgodne z najnowszymi trendami. O  szablonach dekoratorskich i naklejkach ściennych SZABLONERII głośno  jest w prasie i telewizji. 
 • Wystarczy, że uzbierasz tylko 100 zł  aby móc wypłacić swoje środki. 
 • W każdej chwili masz możliwość  sprawdzenia on-line stanu swoich środków i ogólnej  liczby kliknięć. 
 • Klient który kliknie na baner,  zamieszczony na Twojej stronie www lub zamieszczony w mailu jaki mu wyślesz nie musi kupować od razu, ma na  to aż 30 dni.

Jak działa program partnerski? W  skrócie wygląda to następująco:

 1. Jeśli nie masz jeszcze konta w SZABLONERIA.pl zarejestruj się w sklepie  zaznaczając chęć uczestnictwa w Programie Partnerskim podczas  wypełniania formularza. Od tej pory po każdorazowym zalogowaniu  dostępny będzie już dla Ciebie link do Programu Partnerskiego (oznaczony jako PP). 
 2. Jeśli jesteś już zarejestrowany i chcesz dołączyć do  programu - zaloguj się, kliknij w link PP i po zapoznaniu się z  regulaminem zaakceptuj go.
 3. Następnie podaj dane firmy Partnera do Programu Partnerskiego.
 4. Jeśli natomiast nie posiadasz firmy i strony www w pole formularza dotyczącego danych firmy wpisz swoje nazwisko i imię oraz NIP, a w pole adres strony www - swój e-mail. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek kłopoty pisz do nas na adres biuro@szabloneria.pl
 5. Administrator serwisu  SZABLONERIA.pl weryfikuje zgłoszenie w ciągu 1 dnia roboczego.  Po  zaakceptowaniu zgłoszenia system wysyła do Ciebie automatyczną  mailową wiadomość. 
 6. Jeśli posiadasz stronę www - logujesz się w serwisie,  pobierasz swój unikalny kod html  i wstawiasz na swoją stronę  WWW.
 7. Jeśli nie posiadasz strony www kopiujesz Link do wysłania mailem i wstawiasz go w treść maila wysyłanego do znajomych. Od tej chwili jesteś Partnerem. 
 8. Internauta klikając na baner z Twojej strony lub w link z Twojego maila przechodzi na stronę www.szabloneria.pl, a  system automatycznie identyfikuje Partnera. 
 9. Internauta dokonuje zakupu w  sklepie (ma na to aż 30 dni od momentu przekierowania z Twojej strony lub Twojego maila). 
 10. Po zrealizowaniu zamówienia  internauty na koncie Polecającego pojawia się wynagrodzenie w  postaci 5 % prowizji od kwoty transakcji. 
 11. Jako Partner możesz monitorować swoje zarobki 24h na dobę i wypłacić je na podane przy rejestracji  konto bankowe po przekroczeniu kwoty 100 PLN. 
 12. Jeśli rejestrujesz się w  programie partnerskim jako firma - w momencie złożenia nam  dyspozycji wypłaty jesteś zobowiązany do wystawienia i przesłania  nam pocztą  faktury VAT na dane, które są do Ciebie  automatycznie wysyłane. Wypłata następuje natychmiast po  otrzymaniu faktury.  
 13. Jeśli rejestrujesz się jako osoba prywatna -  samodzielnie rozliczasz się z fiskusem z podatku od dochodu, który  uzyskujesz biorąc udział w programie partnerskim. Kwotę dochodu  powinieneś w takim wypadku ująć w rocznym rozliczeniu PIT. 
 14. W każdej chwili możesz wycofać  się z programu bez jakichkolwiek konsekwencji. 
 15. W razie jakichkolwiek pytań - jesteśmy do dyspozycji: biuro@szabloneria.pl