Waluta

Wyniki konkursu fotograficznego - PRZED i PO


Konkurs fotograficzny "PRZED i PO" rozstrzygnięty.
Oto wyniki:

 

Anna Gałązka - I MIEJSCE

Opis autorki zdjęcia:
Szablon kupiłam dawno ale dopiero teraz został wykorzystany. O konkursie waszym nie wiedziałam. Przypadkowo sfotografowalam ścianę przed wykonaniem pracy bo ogolnie prowadzę pamiętnik remontowy i cały dom staram się ofotografować. Weszłam na stronę szukając jakiś inspirancji na kolory ścian do następnego pokoju i przypadkowo przeczytałam o konkursie. Myślę że szablon jest na tyle piękny że warto go pokazać jeśli nawet nie wygram konkursu było by mi miło gdyby znalazł się na waszej stronie :) Ale oczywiście jak każdy marzę o wygranej - pozdrawiam.

       
 
 

Justyna Godyń - II MIEJSCE

Opis autorki zdjęcia:
Zdjęcia przedstawiają pokój mojego młodszego synka, który urodził się w lutym tego roku. Starszy synek również ma na ścianach w swoim pokoiku takie same zwierzątka-szablony, w nieco innej kolorystyce. Obydwa pokoje ozdobiłam sama.
Z efektu ja i chłopcy jesteśmy bardzo zadowoleni;)

Pozdrawiam serdecznie

       
 
 

Justyna Chrebela - III MIEJSCE

Opis autorki zdjęcia:
Przedstawiony na zdjeciach motyw miał za zadanie ocieplenie wewnętrznej klatki schodowej w domku jednorodzinnym. Stan "przed ": ze względu na wysokość od podestu schodów do sufitu i otwartej przestrzenii na piętrze wnętrze wydawało się chłodne. Schody są głównym elementem dekoracyjnym w domu i motyw w czterech barwach nadał mu ciepły i przytulny charakter.

       
 
 

Iwona Kowalczyk - WYRÓŻNIENIE (naklejka w łazience)

Opis autorki zdjęcia:
Na zdjęciach znajdują się dwa pomieszczenia z mojego domu - salon i wc dla gości.

Pierwsze i drugie zdjęcie - wc dla gości.
Tytuł: "kosmiczne WC"
Opis: nigdy nie lubiłam tradycyjnych łazienek - wszyscy takie mają... wymyśliłam więc, że moje wc będzie przypominało kosmiczną kapsułę - metalowe, zimne....klimat stworzyć miały płytki w kolorze antracytu, ale zabudowa do sufitu nie wchodziła w grę, bo wc jest maleńki i nie chciałam, żeby ktoś cierpiał z powodu klaustrofobii. płytki zostały położone do połowy, i została mi pusta ściana....paskudna, nic mi nie pasowało do mojej koncepcji kosmicznego wc - obrazy, tapety, inne dekoracje wykluczyłam od razu i znów miałam problem, aż wymyśłiłam, że to musi być totalna abstrakcja, ale znów chciałam mieć coś niepowtarzalnego, czego nie mają znajomi i sąsiedzi. i strzał w 10! Moj wc jest po prostu "inny".

Trzecie i czwarte zdjęcie:
Tytuł: "wypoczynek pod drzewem"
Opis: salon znajduje się w moim niedawno zamieszkanym, nowym domu. Ściana wkoło kanapy narożnej była pusta i bez "klimatu". Długo szukałam inspiracji i czegoś nowego, niespotykanego, czego nie mają znajomi i przyjaciele. I udało się! Moje drzewo od ok. 1,5 roku robi furorę wśród odwiedzających, zmieniło klimat mojego salonu, a ścianie nadaje niepowtarzalny wygląd. Bardzo lubię sobie po przyjściu z pracy poleżeć na kanapie pod moim własnym drzewem.

Pozdrawiam

       
 
 

Karolina Adamek - WYRÓŻNIENIE

Opis autorki:
METAMORFOZA MIESZKANIA

Zdjęcia obejmują obraz pomieszczeń PRZED i PO remoncie, wykonanym w naszym mieszkaniu. Dzięki szablonom, zakupionym na Państwa stronie internetowej, ze starego i zniszczonego mieszkania, zrobiliśmy ładne, nowoczesne mieszkanie, które wzbudza zachwyt wszystkich nas odwiedzajacych. Umieszczenie szablonów na poszczególnych ścianach, nadało pomieszczeniom lekkości oraz elegancji. Na dodatek, przyznać trzeba, namalowanie szablonów, nie łączy sie z żadnymi trudnościami. Przy pomocy zakupionych na stornie www.szabloneria.pl farb w sztyfcie i emulsji, malowanie szablonów jest łatwe, szybkie i przyjemne. Zamieszczone w załączniku zdjęcia, pokazują jak ze zniszczonych pomieszczeń można zrobić nowoczesny i piękny przedpokój

       
 
 
Pozostałe wybrane nadesłane prace:
 

Agata Kużma

Opis autorki:
Strasznie namęczyłam się przy tym szablonie, bo na początku źle używałam farb w sztyfcie (tak to jest jak się nie przeczyta instrukcji), ale wysiłek opłacił się! Malunek teraz pięknie zdobi pokój i przyciąga spojrzenia gości. :)

       
 
 

Małgorzata Banasiak

Opis autorki:
Moim marzeniem od jakiegoś czasu był szablon na ścianie głównej salonu, różne motywy przeglądałam, jednak gałęzie najbardziej mi przypadły do gustu.
Ten szablon sprawił, że pokój nabrał przyjemnego nastroju, akcent natury, świeżych listków w połączeniu z oliwkową ścianą wprowadził spokój i harmonię.
O taki klimat właśnie mi chodziło! :)
Dziękuję :)

       
 
 

Tomasz Budasz

Opis autora:
Tytuł pracy: "Ja wszystko widzę..."

Z braku możliwości uprawiania roślin w mieszkaniu - w tym pokoju oraz wiercenia dziur pod obrazy itp. elemty dekoracyjne, postanowiliśmy dodać takie akcenty na ścianie z zastosowaniem naklejek. W bardzo prosty i szybki sposób nałożyliśmy grafiki, a efekt jak widać na załączonych fotografiach.

       
 
 
Wioletta Ponicka