Waluta

Wstęp

Witamy w sklepie internetowym szabloneria.pl.
   

Tu odkryjesz wzory do dekoracji ścian, dzięki którym Twoje mieszkanie lub biuro nabierze wyjątkowego, modnego charakteru.
Przy użyciu naszych szablonów namalujesz pojedyncze wzory lub całe kompozycje.
Efekt przerośnie Twoje oczekiwania, a rodzinie i  znajomym powiesz zgodnie z prawdą, że to dzieło Twoich rąk... :)

    Serwis należy do Studia Reklamy BROOKLYN - współpracującego od 7 lat z wieloma firmami z Polski, Europy Zachodniej i USA.

   

SZABLONERIA.PL to uznana, bardzo dynamicznie rozwijająca się marka firmy BROOKLYN.
      Grupa grafików komputerowych, plastyków z doświadczeniem w aranżacji wnętrz i specjalistów od marketingu wyszła naprzeciw zapotrzebowaniu klientów na nietuzinkowe dekoracje wnętrz.
      Przekonaliśmy do siebie już kilka tysięcy klientów. Należą do nich nie tylko zapaleni amatorzy upiększania własnych czterech kątów, ale również projektanci, architekci, firmy dekoratorskie oraz właściciele sklepów i hurtowni z artykułami wyposażenia wnętrz.
      Efektem jest rosnąca sprzedaż oraz coraz liczniejsze publikacje w branżowej prasie, internetowych portalach wnętrzarskich oraz opinie klientów na forach dyskusyjnych i serwisach aukcyjnych.

Zadowolenie klientów kupujących szablony i naklejki dekoratorskie za pośrednictwem Allegro przełożyło się na zaszczytny tytuł Super Sprzedawcy.

Sprawdź opinie naszych klientów.

   

Zapraszamy do bezpiecznych zakupów
     
BROOKLYN
    właściciel marki SZABLONERIA.pl

UWAGA Korzystamy z urządzeń wielkoformatowych - dzięki temu nasze naklejki nie mają łączeń, co często spotyka się w produktach innych firm i co bardzo niekorzystnie wpływa na ostateczny efekt dekoracji.

UWAGA Na rynku pojawiły się szablony z nadtopionymi i przypalonymi brzegami. Cechuje je nieestetyczne i co najgorsze niedokładne wykonanie. To efekt laserowej obróbki tworzywa sztucznego. Nasze szablony wykonywane są inną technologią - co widać na pierwszy rzut oka.